UBYTOVACÍ ŘÁD

Je naším přáním, abyste byli s pobytem u nás spokojeni. Proto Vás prosíme o dodržování následujících zásad:

  1. Cena ubytování závisí pouze na počtu dní pobytu v apartmánu. V ceně ubytování je možnost užívat sklepní kóji s vytápěnou skříní na 4 páry lyžáků a lyží, případně k uskladnění kol a parkovací místo na parkovišti vedle objektu. Ke každému apartmánu je vyhrazeno pouze jedno parkovací místo, dále jsou v ceně rekreační poplatky.
  2. Pobyt začíná od 16:00 hodin (klíče od apartmánů Vám předá zástupce pronajímatele), pobyt končí v den odjezdu do 10:00 hodin.
  3. Pobyt s domácím zvířetem v apartmánech je povolen za poplatek 150 Kč / den.
  4. Kouření je v apartmánech přísně zakázáno.
  5. Zákazník je povinen uhradit každou ztrátu nebo poškození inventáře způsobené během jeho pobytu v apartmánu. Úplnost inventáře bude zkontrolována při předávání apartmánu v den odjezdu. Poškození nebo ztráta inventáře bude vyúčtováno k náhradě.
  6. Klient je povinen předem zaregistrovat veškeré osoby. V opačném případě bude účtována pokuta ve výši 1.000 Kč / noc.
  7. V případě delšího pobytu (dva týdny a více) může být dohodnut jiný způsob účtování a placení, než jakým bylo až doposud za služby spojené s pobytem placeno.
  8. Je zakázáno jakkoliv přemisťovat nábytek v pokoji či mimo něj.
  9. Pro případ ztráty klíčů či zabouchnutí vchodových dveří od apartmánů jsou náhradní klíče dostupné na zavolání pověřeného pracovníka pronajímatele. Při ztrátě klíčů je klient povinen zaplatit pokutu ve výši 2.000 Kč.
  10. S dotazy k pobytu a k jeho průběhu se obracejte na zástupce pronajímatele.