APARTMÁNY

Vyberte si ze dvou apartmánů

Komfortně ubytujeme až dvě čtyřčlenné rodiny

Ke krátkodobému pronájmu nabízíme dva nově zařízené apartmány vhodné pro ubytování čtyřčlenné rodiny. O něco málo větší apartmán A je celý prosvětlený a navíc má balkon s výhledem do zeleně. Menší apartmán B však také plně uspokojí potřeby klidného a ničím nerušeného komfortního ubytování v těsné blízkosti krkonošské přírody. Naše Apartmány Harrachov se nachází v blízkosti několika atraktivních aktivit - 300 m od nejbližší sjezdovky, 500 m od bobové dráhy a 600 m od Muzea skla.

Apartmán A

Prosvětlený větší apartmán pro 4 osoby (2 dospělí a 2 děti) s předsíní, obytnou místností, postelí a rozkládací pohovkou, kabelovou TV, kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou a lednicí, koupelnou se sprchovým koutem, balkónem s výhledem do zeleně a jedním parkovacím místem.

Apartmán B

Menší apartmán s předsíní, obytnou místností, postelí a rozkládací pohovkou, kabelovou TV, kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou a lednicí a koupelnou se sprchovým koutem. Ubytování je vhodné pro pro 4 osoby, 2 dospělé a 2 děti. K dispozici je jedno parkovací místo.